Lirene - Design Your Style - pianka myjąca do twarzy i oczu.  Jakiś czas temu dotrzymałam mega przesyłkę w której pełno było kosmetyków między innymi Lirene. Przeglądając nowości zobaczyłam piankę do mycia twarzy. Początkowo byłam do niej sceptycznie nastawiona i nie wierzyłam, że coś takiego poradzi sobie ze zmyciem makijażu. Nasuwało mi się pytanie czy aby nie będą mnie po tej piance piekły oczy. Tego samego dnia po raz pierwszy użyłam tego produktu i.. I zostałam mile zaskoczona.


Lirene - Design Your Style - pianka myjąca do twarzy i oczu


Pianka zamknięta jest w metalowej butelce ( puszce? ) wyposażonej w dziubek. Opakowanie przypomina bitą śmietanę w sprayu. <mniam>


Konsystencja jest bardzo lekka, miękka i puszysta. Zapach ciężko mi określić, ale jest przyjemny i orzeźwiający. Według mnie to jakiś owocowy zapach.
Aplikacja jest prosta i nie sprawia żadnych kłopotów. 


Pianka dobrze radzi sobie ze zmyciem podkładów, cieni, kredek do oczu oraz tuszy. Nie używam wodoodpornych, więc nie wiem czy z takimi kosmetykami sobie poradzi. Pianka nie podrażnia, nie wysusza i nie powoduje szczypania oczu. Nie zapycha i nie ściąga skóry.

Samą pianka jestem w stanie zmyć makijaż. Ja jednak na początku przemywam oczy płynem micelarnym, a dopiero później nakładam piankę.


Czy jest wydajna? Ona jest niesamowicie wydajna! Używam jej dwa razy dziennie od dwóch tygodni i butelka dalej jest pełna. Jedno wyciśniecie starcza na umycie całej twarzy.

Pojemność: 150 ml
Cena: ok. 14-16 zł
Dostępność: Małe drogerie, prawdopodobnie Rossmann.
Odpowiednia dla: każdego typu ceryMówiąc szczerze Jestem zachwycona tym produktem. To zdecydowanie moje najmilsze odkrycie ostatniego miesiąca. Daję tej piance sześć na sześć  gwiazdek i serdecznie polecam, bo jest genialna.

Używałyście tej pianki? Co o niej sądzicie?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dołączyłam do akcji przeżyć lipiec za 50 zł. W czerwcu wydałam o wiele za dużo, wiec w tym miesiącu postaram się ograniczyć do minimum.
 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak Wam się podobają małe zmiany w wyglądzie bloga? Może macie jakieś inne propozycje bądź coś powinnam zmienić? 

Udostępnij ten post