Loton Termo-Spray do prostowania włosów oraz zwiększający objetość.


 Preparatów do włosów używałam dziesiątki, a żeby nie powiedzieć, że setki. Mam włosy grube, gęste i długie. Farbuje je już jakieś trzy lata na różne odcienie brązu ( w zależności od tego co mnie naleci). Mają tendencje do puszenia się. Włosy myję codziennie, bo nie lubię mieć nieświeżych włosów.

Jakiś czas temu dostałam do przetestowania kilka produktów Loton. O firmy w życiu nie słyszałam, nie widziałem też jej produktów z żadnej drogerii. Oba produkty zamknięte są białej, poręcznej butelce o pojemności 125 ml. Mają przyjemny zapach, który nie drażni i nie utrzymuje się jakoś specjalnie długo na włosach. Produkty są w postaci spray przez co ich aplikacja jest prosta i przyjemna.LOTON, Volume-Spray zwiększający objętość włosów

 TERMO-SPRAY do prostowania włosów z serii LOTON PROFESSIONAL przeznaczony jest dla osób prostujących włosy przy użyciu prostownicy lub suszarki. Skutecznie chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wysokiej temperatury.
Formuła stylizującą zapewnia długotrwały efekt prostych włosów a naturalne proteiny jedwabiu nadają połysk i gładkość. 
  
PROFESJONALNA TERMOOCHRONA WŁOSÓW DO 220°C


 Jak już mówiłam mam puszące się włosy. Preparatu prostującego używałam zarówno na włosy suche jak i mokre, ale w żadnym przypadku spray ich nie odciążał.


Na mokro: Zaraz po umyciu włosów szamponem i spłukaniu odzywki, osuszam je ręcznikiem. Biorę spray i spryskuje nim włosy na całej ich długości.  Mam włosy grube i długie, wiec potrzebuję jakiś 6-8 pryśnięć. Włosy po aplikacji tego produktu łatwiej się rozczesują, nie plączą. Mówiłam już, że nie suszę ich suraską, więc pozostawiam je do wyschniecie. Po 30-40 minutach gdy włosy praktycznie są już suche zdecydowanie widać, że nie są aż tak puchate jak zawsze. Efekt utrzymuje się do następnego umycia. Spray nie sprawia, że mamy włosy proste jak po zastosowaniu prostownicy, ale faktycznie są one prostsze.

 
Na sucho: Włosy umyte i suche spryskuję sprayem, a następnie prostuję prostownicą. Produkt chroni przed wysoką temperaturą. Wspomaga proces prostowania włosów i faktycznie są one zdecydowanie ładniejsze. Są gładkie i miękkie, a nie puchate.

 PODSUMOWUJĄC: Polubiłam ten produkty. Mam po nim ładne, gładkie i miękkie włosy. Nie są obciążone ani przesuszone. LOTON, Volume-Spray zwiększający objętość włosów
 
Volume-Spray zwiększający objętość włosów LOTON PROFESSIONAL polecany jest do wszystkich rodzajów włosów w tym cienkich i zniszczonych.
Spray unosi włosy u nasady nadając im efekt długotrwałej objętości bez ich obciążania. Proteiny pszenicy i keratyna zapewniają połysk, wygładzenie i zdrowy wygląd włosów. Dzięki zwiększonej elastyczności włosy stają się podatne na zabiegi kosmetyczne oraz odporne na wilgoć.

DŁUGOTRWAŁY EFEKT ZWIĘKSZONEJ OBJĘTOŚCISpray aplikuję na włosy mokre. Robi to tak jak w przypadku tego do prostowania. Ułatwia rozczesywanie, ale moim włosom objętości nie daje. Może to dlatego, że mam grube, ciężki włosy. Robiłam też test z suszarkę i szczotką i w tym przypadku lekko zwiększona objętość byłam, ale to nie jest tajemnicą, że suszenie włosów na szczotkę zwiększa ich objętość i odbija je od nasady. 


 Efekt objętości jaki udało mi się uzyskać za pomocą suszarki i szczotki utrzymał się u mnie przez 2-3 godziny, ale takie coś to ja uzyskiwałam bez tego produkt. 


PODSUMOWUJĄC: Ten produkt się u mnie nie sprawdził. Owszem ułatwia mi rozczesywanie włosów, ale producent obiecał objętość, której ja nie otrzymała. Spray również nie odciąża włosów i ich nie wysusza.Udostępnij ten post