DERMEDIC, Krem - żel intensywnie nawilżający pod oczy o przedłużonym działaniu


 Coraz mniej czasu mam ostatnio na bloga, coraz więcej czasu spędzam niestety w drogeriach. Szukam właśnie jakiegoś dobrego brązowego cienia do brwi, ale coś mi nie idzie szukanie. Zamarzyła mi się też szminka w kolorze nude, ale jak na złość takowej znaleźć nie mogę.

Krem o którym chce dziś wspomnieć na swój debiut blogowy czekał ponad pół roku.


DERMEDIC, Krem - żel intensywnie nawilżający pod oczy o przedłużonym działaniu

Krem-żel przeznaczony jest do stosowania wokół oczu na skórę odwodnioną, suchą lub wrażliwą. Szczególnie polecany przy narażeniu na skutki zmęczenia spowodowane długotrwałą pracą przy komputerze lub niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych, klimatyzacją czy ogrzewaniem. Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża skórę wokół oczu. Łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu kolejnych, w widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienia. Intensywnie nawilża oraz redukuje cienie pod oczami. Działa kojąco i łagodząco, usprawnia mikrokrążenie w skórze.


Opakowanie jest małe i bardzo poręczne. Aplikacja jest prosta i nie sprawia trudności. 

Krem ma biały kolor, przyjemny zapach i lekką konsystencje. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustego czy lepkiego filmu. Nie wałkuje się i nie ściąga skóry.

Bardzo dobrze nawilża skórę okolic oczu. Łagodzi podrażnienie i faktycznie zaczerwienie przy regularnym stosowaniu się zmniejsza.


Co do cieni pod oczami to są takie jak były.Tutaj producent chyba trochę skłamał.


Składniki aktywne: Moisturizing Oisturizing Vegetal Micropatch, Gliceryna, Skwalan, Ursolisome, Witamina E

pojemność: 15 g
cena: około 38-45 zł


OCENA OGÓLNA: 4-/5

Dobry krem pod oczy, fajnie nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, ale z cieniami sobie nie radzi. Cena według mnie też jest za wysoka i gdyby nie fakt, że dostałam go od siostry na prezent to raczej sama bym go nie kupiła. 


Udostępnij ten post