Złote serum od Sally Hansen.


 Cześć słoneczka ;) Jak mija środowe popołudnie? U mnie dzisiaj piękna pogoda- słońce, ciepło i aż chce się cokolwiek chcieć. Od rana zbierałam się do napisania postu, ale dopiero teraz przysiadłam i zabieram się do tego. 

Jakiś czas temu od sklepu internetowego  Paatal.pl otrzymałam serum Sally Hansen. Moje paznokcie w tamtym czasie łącznie ze skórkami były w nie najlepszym stanie. Zniszczyłam sobie je zmywaczem z Lidla. Niby paznokcie były długie, ale matowe, a skórki na maksa przesuszone. Do serum podeszłam  raczej z dużym dystansem, bo od zawsze tego typu produkty wywiadywały mi się wielką ściemą.

 Totalna nowość!! Sally Hansen Nailgrowth Miracle Serum – Złote serum 11ml

To o 59% ! Dłuższe paznokcie! jest to jeszcze mocniejszy środek od złotej odżywki która powoduje wzrost o 30%
Sally Hansen wie, że cuda zdarzają się dzięki przełomowym odkryciom naukowym oraz zaawansowanej technologii peptydowej.
Złote Serum do paznokci dzięki formule peptydowej bogatej w Biotyny sprawi że twoje paznokcie staną się mocniejsze, odporniejsze i o 59% dłuższe niż do tej pory.

Sposób użycia:

Kilkakrotnie wstrząsnąć buteleczką a następnie przy pomocy załączonego aplikatora dozując jedną krople przypadającą na jednego paznokcia rozprowadzić serum – delikatnie wmasować w jego powierzchnie oraz skórki.

  Serum znajduje się w zlotowej buteleczce o pojemności 11 ml. Po otwarciu zakręcone jest zakrętką, a w opakowaniu znajduje się pipeta. Serum jest bezbarwne i bezzapachowe.
Ma dosyć gęstą konsystencje przez co bez użycia dołączonej pipety raczej nie wydobędziemy produktu z opakowania. Po nałożeniu  szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. 

Używałam tego serum regularnie i zauważyłam, że skórki są zdecydowanie w lepszym stanie, są dobrze nawilżone, nie zadzierają się i wyglądają naprawdę dobrze.


 Moje paznokcie z reguły szybko rosną, więc nie jest w stanie określić czy serum wpływa na ich wzrost. Jednak widzę, że są mocne, błyszczące i zdecydowanie wygładzone. Serum jest bardzo wydajne.


Podsumowując jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Miło mnie zaskoczył i uratował skórki oraz paznokcie.

Udostępnij ten post