Dwa włosowe pewniaki do włosów z miodem i cytryną.


  O pielęgnacji jakoś ciężej mi się piszę, a o włosach jeszcze bardziej. Nie umiem opisywać efektów i na poprawę stanu włosów trzeba długo czekać. W ich pielęgnacji mam jednak dwa pewniaki, które używam od lat i zawsze do nich wracam. Od szamponu wymagam żeby dobrze mył skórę i włosy. Od odżywek o masek przede wszystkim wygładzenia, ułatwienia rozczesywania i ogarnięcia puszenia się, bo z tym mam, ogromny problem.

Odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy farbowane, suche i zniszczone. 
Zawiera aktywne składniki naturalne: miód - znany ze swoich właściwości odżywczych oraz cytrynę, która posiada cenne witaminy i sole mineralne.
Dzięki odżywce Naturia włosy są lepiej nawilżone i odżywione, stają się lśniące, miękkie i sprężyste, a ich końcówki są mocniejsze i mniej się rozdwajają.

Odżywka jest dosyć rzadkiej konsystencji przez co z wydajnością bywa różnie. Zapach jest bardzo delikatny i owszem ładny. Po umyciu włosów nakładam ją i spłukuję po pięciu minutach. Włosy bardzo ładnie się rozczesują, nie plączą się. Zapach na moim włosach utrzymuje się dosyć długo co nie zdarza się zbyt często w produktach tego typu. Włosy są miękkie, gładkie i mniej się puszczą. Bardzo ładnie się błyszczą  i są sypkie, odżywka ich nie obciąża. Jedynym widocznym minusem jestdostępność, bo z tym bywa różnie i w moim mieście zdobyć ją jest trudno. Koszt jej wynosi około 6-7 złotych. 

♥♥♥♥♥ 

Maseczka nawilżająca z miodem i cytryną do włosów suchych i zniszczonych.
Zawiera specjalnie dobrane składniki naturalne, które działają nawilżająco i odżywczo. Aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiając i nawilżając ich włókna. Cytryna zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.


Maska pachnie równie przyjemnie jak odżywka z tej serii. Ma gęstszą konsystencje przez co nie spływa z włosów. Producent zaleca używanie jej na w umyte, lekko osuszone ręcznikiem włosy. Po chwili spłukać. W celu zintensyfikowania działania po nałożeniu maseczki można nakryć głowę ręcznikiem lub czepkiem z folii i wydłużyć czas działania od 3 - 5 min. 
W taki też sposób ją używam co 3-4 dni. Włosy pięknie po niej pachną, łatwiej się rozczesują.  Są widocznie wygładzone i błyszczące. Maska absolutnie ich nie obciąża.  Cena maski to też coś około 6-7 złotych i również słabo ją dostać

♥♥♥♥♥ 


  Oba produkty są moimi sprawdzonymi ulubieńcami do których co jakiś czas wracam. Nie upolowałam jeszcze szamponu z tej serii, ale właśnie się na niego czaję. Jedynym minusem tych produktów jest ich dostępność, bo z tym strasznie słabo i trzeba szukać w jakiś mniejszych  drogeriach.

Udostępnij ten post