Mineral Brow & Eye Liner z Vipery mam i ja!

   

  Mineralny liner do brwi i powiek z Virtual chodził za mną od dawna. Niestety dostępność tej firmy jest ograniczona i zdobyć coś jest trudne. Z pomocą przyszedł mi sklep internetowy Ladymakeup. Jego cena to 14 zł. Występuje w czterech wariantach kolorystycznych. Ja dla siebie wybrałam 02 i był to wybór w ciemno, ale trafiłam bardzo dobrze. Mineral Brow & Eye Liner marki VIPERA. Mineralny Liner do brwi i powiek. Wodoodporny eyeliner gwarantuje 24H trwałość makijażu. Dwufunkcyjny kosmetyk o kremowej konsystencji do łatwego upiększania oczu i kształtowania lub uzupełniania łuków brwi za pomocą ukrytego w nakrętce pędzelka do malowania linii pożądanej grubości. Wykreowane linie cechuje wodoodporność i trwałość. Usuwalny Wodą Micelarną lub odpowiednim preparatem do demakijażu oczu. W ofercie w czterech wariantach kolorystycznych.


Ja używam go do rysowania kreski na powiece i jestem zachwycona. Liner jest bardzo dobrze napigmentowany. Ma odpowiednią konsystencję dzięki czemu łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze. Po kilku minutach od nałożenia zastyga, nie rozmazuje się i cały dzień trzyma się na miejscu. 


Na brwiach również się sprawdza, daje ładny efekt i trzyma się nienagannie prze cały dzień. Jednak nad brwiami muszę jeszcze popracować, bo nie potrafię jeszcze wyrysować ich kształtu. Jednak kolor możemy stopniować, nie ma z tym problemów. 

Liner zaraz po nałożeniu po przeterciu płynem do demakijażu / po demakijażu

Udostępnij ten post