Akademia zmysłów L`occitane wydanie czerwcowe...


  W ubiegłym miesiącu pokazywałam Wam pudełeczko jakie otrzymałam w ramach akademii zmysłów L`occitane. Był w nich zapach, który skradł moje serce i do dziś jest moim ulubieńcem. Mowa tu oczywiście o wodzie toaletowej nerolia i orchidea. Pisałam o niej w tym poście oraz w majowych ulubieńcach tu. Kilka dni temu dotarło do mnie kolejne tajemnicze pudełeczko, a w nim...
 Ochronne mleczko co ciała z filtrem SPF20


" Nawilżające mleczko do ciała wnika szybko w skórę, pozostawiając ją miękką w dotyku i przyjemnie pachnącą świeżym, owocowo-kwiatowym zapachem. Wzbogacone zarówno o masło shea, jak i ekstrakt z drzewa Jenipapo z regionu Cerrado w Brazylii, to mleczko do ciała pozostawia skórę odżywioną i nawilżoną. Idealne po ekspozycji na słońce. Złote kwiaty drzewa jenipapo rozjaśniają krajobraz Cerrado i wypełniają powietrze owocowo-kwiatowym zapachem. Region Cerrado znajduje się w samym sercu Brazylii, gdzie spotykają się trzy rzeki, rosną ozdobne liściaste drzewa, są słodkie owoce, niezywkła fauna i kolorowe zachody słońca."

 Oraz krem do rąk

" Lekki krem do rąk wzbogacony o masło shea, nawilża dłonie pozostawiając na nich delikatny aromat zielonych, wodnych i kwiatowych nut zapachu Dzienny Kwiat Vitória Régia. Zawiera ekstrakt z kwiatu vitória régia z regionu Amazonii w Brazylii. Majestatyczny kwiat vitória régia otacza zniewalającym zapachem wody Amazonii. Jego płatki zmieniają się z białych w różowe, wzmacniając swój wodno-kwiatowy zapach. Ten efemeryczny kwiat więdnie po dwóch dniach, ustępując miejsca nowemu życiu. Region brazylijskiej Amazonii to zielony raj obfity, położony w głębi największego na świecie skupiska lasów deszczowych, jest naturalnym środowiskiem do rozwoju ogromnej bioróżnorodności. "

 Oba produkty pochodzą z najnowszej, limitowanej serii L’Occitane au Brésil.
Udostępnij ten post