Bornprettystore kolejny raz czyli paletki do brwi


 Kolejną nowością jaką pokazałam Wam kilka dni temu była paletka cieni do brwi, która przyszła do mnie ze sklepu Bornprettystore. Wybierając kolor miałam trochę obaw, bo czasami rzeczywistość mija się z tym co widzimy na zdjęciach. Zanim przejdę do tego co w środku muszę pochwalić opakowanie, bo szczerze spodziewałam się czegoś gorszego. Jednak mile się zaskoczyłam, a ten piesek w logo totalnie mnie rozwalił!


W środku mamy trzy cienie, lusterko i aplikator, który jako tako dałby radę, ale ja wolę aplikować produkt swoim, sprawdzonym już pędzelkiem. 


Pierwszy cień jest to bardzo ciepły brąz, drugi ciemniejszy ale również ciepły  na końcu mamy czerń, której nie używam. Cienie mają bardzo dobrą konsystencje, bo nie są za suche ani zbyt kremowe. Do uzyskania zadowalającego mnie efektu używam pierwszych dwóch cieni i łącze je ze sobą. 


Cienie bardzo dobrze rozprowadzają się, nie osypują w ciągu dnia. Bardzo dobrze trzymają się, bo stan brwi pozostaje nienaruszony  od rana do wieczora.Jestem bardzo zadowolona z tej paletki i ostatnio używam tylko jej. Możecie dostać ją na stronie Bornprettystore tutaj.

ELAH10

Udostępnij ten post