Vessos haul..


  Jakiś czas temu odezwała się do mnie Pani reprezentująca sklep internetowy Vessos. Jak już czytałyście kilak dni temu, moje doświadczenia z tego typu stronami bywają różne, więc długo wahałam się, ale Pani napisała do mnie jeszcze raz, przedstawiła szczegóły i postanowiłam spróbować. Wybrałam sobie buty i torebkę, a zamówienie dostałam w ciągu 10 dni kurierem. Powiem szczerze, że miło mnie to zaskoczyło. 


Zacznę od butów które są hitem tego zamówienia. W rzeczywistości są identyczne jak na stronie Vessos. U mnie buty nieważne czy drogie czy nie wystarczają na krótko, bo mam niestety chód słoniątka, a raczej twardo stąpam po ziemi. 
Buty są mięciutkie, bardzo dobrze układają na na stopie. Mimo, że są dosyć wysokie to zupełnie się tego nie odczuwa i stabilnie się w nich chodzi.I jeszcze ten kolor, są cudowne!Kolejną rzeczą jaką wybrałam jest torebka, która niestety mnie zawiodła. Na stronie była czerwona, a w rzeczywistości jest to fuksja.


Nie podoba mi się też to, ze suwak główny ma złoty kolor, a te na rączkach są srebrne.Sama w sobie jest całkiem przyzwoita i strasznie podoba mi się jej kształt.

Jest mała, ale bardzo pojemna i lekka. Podoba mi się również to, że utrzymuje swój kształt.
Udostępnij ten post