Sleek brow kit w odcieniu light


   Bardzo długo kusił mnie zestaw do brwi ze Sleeka. Kilkukrotnie czytałam o nim wiele pozytywnych opinii, dlatego jeszcze bardziej chciałam go spróbować. Niestety w moim przypadku nie wchodzę w grę zimne odcienie, bo wyglądam z takimi brwiami co najmniej dziwnie. Obawiałam się czy przez internet dobiorę odpowiedni odcień. Na stronie internetowej Alledrogeria zobaczyłam dokładne zdjęcia poszczególnych palet i zaufałam temu co tam zobaczyłam. Muszę przyznać, że nie rozczarowałam się, a kolor w rzeczywistości jest identyczny jak ten ze zdjęcia.


Mój odcień to light i jest to ciepła tonacja wpadająca lekko w rudości, ale mnie właśnie na tym zależało. 

Używam tego zestawu troszkę odwrotnie niż zaleca producent. Najpierw zaczynam od wypełnienia brwi cieniem,a następnie delikatnie przyciemniam i utrwalam woskiem. Brwi utrzymują się nienaruszone przez całe dzień, przy czym nie stają się sztywna.

W zestawie znajdują się maleńka urocza pęseta i dwa pędzelki. Z tego skośnego zdarza mi się czasami korzystać przy aplikacji wosku. 

Jestem bardzo zadowolona  z tego zestawu i na chwilę obecną porzuciłam wszystkie inne produkty do brwi. Niesamowicie łatwo pracuje mi się zarówno cieniem jak i woskiem z tej paletki. Zestaw możecie kupić na stronie Alledrogeria

Udostępnij ten post