Diadem akcja 2H czyli dwie godziny edukacji dla kobiet w krajach Trzeciego Świata


 Nie, nie zapomniałam o poście z nowościami, który wczoraj obiecałam, ale na niego musicie poczekać do jutra. Dzisiaj natomiast kilka słów o akcji jaką organizuje firma Diadem. Kupowanie kosmetyków nie dość, że sprawiamy sobie przyjemność to jeszcze możemy pomóc innym.


Co roku w krajach Trzeciego Świata ze względu na płeć zostaje porzuconych tysiące dziewczynek, około 400 tysięcy traci życie. Statystyki są przerażające, ale firma Diadem wierzy, że razem możemy to zmienić. Z tego względu powstałam akcja 2H czyli dwie godziny edukacji dla kobiet w krajach Trzeciego Świata.Każdy z nas może wziąć w niej udział. Wystarczy niewiele żeby pomóc tym którzy tego potrzebują.

"Każdy sprzedany produkt Diadem Cosmetics pozwala zapewnić 2 godziny edukacji - jedną szkolną, ogólnoedukacyjną oraz drugą- warsztatową, pozwalającą kobiecie nabyć umiejętności zawodowe, takie jak wykonywanie makijażu, fryzjerstwo czy krawiectwo, które zapewnią jej start na drodze do ekonomicznej niezależności kobiety, a w konsekwencji do mądrych i niezależnych decyzji."

Więcej możecie przeczytać tutaj. Koniecznie dajcie znać co sądzicie o takiej akcji?

Udostępnij ten post