Your Style Remington suszarko-lokówka


 Jakiś czas temu pokazywałam Wam na Instagramie suszarko-lokówkę Your style jakoś wygrałam w konkursie organizowanym przez Remington. Testowałam i testowałam, dlatego postanowiłam przedstawić mi mojego pomocnika, który sprawia, że włosy wyglądają dobrze każdego dnia.


W zestawie znajduje się szczotka, lokówka tradycyjna oraz lokówka stożkowa. Oprócz tego ochronna rękawiczka i etui do przechowywania. Sprzęt posiada obroty kabel oraz ochronną powłokę. Do wyboru mamy trzy poziom temperatury, ja zawsze używam najniższej. Lokówka tak jak zapewnia nas producent nagrzewa się szybko. 


Pierwszą końcówką jest lokówka stożkowa 13-25 mm która służy do układania luźnych fal. Bardzo podoba mi się efekt jaki daje, bo biorąc mniejsze pasma można uzyskać nawet bardzo drobne loczki.

Kolejna końcówka to lokówka 19 mm, która służy do układania sprężystych loków. Jej używam najczęściej, ale bez otwierania tej łapki. Daje bardzo naturalny efekt. 

Totalnym hitem tego zestawu jest szczotka 38 mm do układania włosów i nadawania im objętości. Uwielbiam porządnie wyczesane włosy, ale sama nie jestem w stanie stylizować ich na okrągłą szczotkę przy pomocy suszarki, dlatego gdy zobaczyłam tą końcówkę widziałam, że się polubimy. Włosy po jej zastosowaniu są wygładzone, bardziej błyszczące, odbite od nasady i lekko podwinięte na końcach. 

Oprócz trzech końcówek, które wchodzą w skład zestawu możemy dokupić cztery dodatkowe. Jestem totalnie na tak jeśli chodzi o suszarko lokówkę Your Style Remington. Dodatkowym plusem jest dla mnie to, że efekt na włosach nawet tak opornych jak moje utrzymuje się do następnego mycia.


Tutaj macie próbkę tego co potrafi ten sprzęt, a po więcej zapraszam za kilka dni, bo mam w planach jeszcze jeden post.

Udostępnij ten post