L`oreal Infallible 24H matte


   Nigdy nie spodziewałam się, że podkład matujący aż tak mi się spodoba i to dopiero L`oreal.To stosunkowo nowy produkt i dopiero zaczyna pojawiać się w drogeriach. Kiedyś używałam True match, ale przy drugiej buteleczce przestał mi odpowiadać i odstawiłam go. Kilka tygodni temu w ręce trafił do mnie podkład Infallible 24 H i szczerze nie bardzo miałam ochotę go używać, ale muszę przyznać, że bardzo miło mnie zaskoczył!


Kolor który mam to odcień 11 vanilla. Jest stosunkowo jasny, ale z czasem niestety zdarza mu się oksydować. Nie jest to drastyczna zmiana koloru.
Podkład ma bardzo lekką konsystencje. Dobrze nakłada mi się go pędzlem, ale także gąbeczką. Szybko zastyga, dlatego trzeba z nim dosyć szybko pracować. Mile zaskoczyło mnie krycie, bo naprawdę dobrze kryje wszelkie przebarwienia. Daje ładne wykończenie, bo jest to zmatowienie, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Twarz jest wygładzona i wygląda bardzo naturalnie. Zdarza mi się go już nie przypudrowywać, a utrzymuje się praktycznie cały dzień. 


Dla mnie jest to najlepszy podkład L`oreal, a używałam już prawie wszystkich.



Udostępnij ten post