Aktualna pielęgnacja twarzy...


  Kiedy pokazać Wam szczoteczkę Remington na Instagramie dostałam kilka pytań czy używam jej codziennie, czy zmywam nią makijaż, dlatego pomyślałam, że mogłabym zrobić post z obecną pielęgnacją twarzy. Postaram się co jakiś czas aktualizować ten temat. Od niedawna testuję serię siarkową z firmy Barwa i to głównie ona dominuje w mojej codziennej pielęgnacji.


Rano dzień rozpoczynam od przemycia twarzy tonikiem. Obecnie jest to tonik z firmy Barwa. Bardzo fajnie odświeża i oczyszcza skórę. Nie pozostawia efektu ściągnięcie. Następnie na twarz nakładam krem matujący również z tej serii.  Jest przyjemny, lekki i bardzo szybko się wchłania. Idealnie sprawdza się u mnie pod makijaż.

Demakijaż rozpoczynam od zmycia makijażu oczy, ale do tego nie pokażę Wam niczego, ponieważ ostatnio robię to mieszanką olejków, którą sobie zrobiłam. Następnie na twarz nakładam żel micelarny z BeBeauty, który bardzo go lubię. Po  jego rozprowadzeniu w ruch idzie szczoteczka Reveal firmy Remington. Używam jej codziennie. Na zmianę wybieram końcówkę masującą i oczyszczającą dla cery wrażliwej. Szczoteczka idealnie oczyszcza, ale nie podrażnia skóry. Po regularnym stosowaniu widzę, ze pory zaczynają myć mniej widoczne i są zdecydowanie oczyszczone.

Później ponownie używam toniku z firmy Barwa. Następnie nakładam maskę i tutaj w zależności od potrzeb nawilżającą lub oczyszczającą. Przed samym snem myję twarz mydełkiem siarkowym i nakładam krem nawilżający, który czasami nakładam również rano kiedy moaj skóra jest przesuszona i pod makijaż sprawdza się również bardzo dobrze. 


Udostępnij ten post