Karalowy zawrót głowy czyli strój kąpielowy Ana Świat kobiet


  Kiedy pokazałam Wam na Snapie paczkę obstawialiście różnie. Ja sama wiedziałam co to jest, ale ze ze względu, ze nie było mnie domu nie mogłam jej otworzyć. Była to paczka ze sklepu internetowego Ana Świat kobiet, a w niej dwuczęściowy strój kąpielowy.

 

Od razu powiem, że aparat oszalał i strój jest grafitowy, a nie czarny. Zdjęcia możecie zobaczyć na stronie tutaj.

Strój jest bardzo dobrze wykonany. Bardzo dobrze układa się na ciele i jest przyjemnego w dotyku. Strój ma bardzo ładne zestawienie kolorów przez co wydaje mi się, że będzie idealnie wyglądał na opalonej skórze. Dodatkowo urzekły mnie guziczki, na których widnieją kotwice, które jeszcze bardziej zbliżają nas do wakacji. 


Zgodnie z tabelą rozmiarów, którą możemy znaleźć na stronie zdecydowałam się na 38 czyli M. 


Dól leży naprawdę idealnie i tutaj do niczego nie mogę się przeczepić.


Tak góra jest dla mnie za mała. Możemy nosić ją z ramiączkami, które są regulowane jak i bez.Wydaje mi się, że wymiana na większy rozmiar niczego by nie dała, ponieważ wtedy dół byłby za duży. A szkoda, bo strój jest naprawdę genialny! Bardzo podoba mi się wizualnie, ale i jakościowy pod względem wykonania!


Strój dostępny jest tutaj. Występuje także inny wariant kolorystyczny czyli zamiast koralowe akcentu biały, który możecie zobaczyć tu.


Udostępnij ten post