Nanshy nowe pędzle do polskim rynku!


 Pędzle to coś takiego bez czego nie wyobrażam już sobie codziennego makijażu. O ile dawniej używałam tylko i wyłącznie dłoni to po zakupie pierwszych pędzli szybko zmieniłam zdanie. Chciałabym Wam przedstawić nowość jaka dopiero pojawia się na polskim rynku. Jest to brytyjska  firma Nanshy, która wspiera działania przeciwko przemocy nad zwierzętami. Ich pędzle zaczynają pojawiać się w internetowych sklepach, a już dziś możecie zakupić je w jednym z nich czyli HouseBeauty.Do wyboru mamy dwa warianty kolorowe biały i czarny. Mnie osobiście o wiele bardziej podobają się te białe. Pędzle są wykonane z włosia syntetycznego. To co miło mnie zaskoczyło to jakoś. Pędzle są naprawdę solidnie wykonane, widać to od pierwszego użycia. Na skuwce mamy wygrawerowane logo Nanshy, co powiem szczerze wygląda bardzo profesjonalnie i podoba mi się.


Conceal Perfector P01 czyli pędzel do aplikacji podkładu zarówno w płynnej postaci jak i sypkiej. Myślę, że będzie bardzo dobrze sprawdzał się do aplikacji korektora pod oczami.

Flawless Foundation F01 czyli pędzel typu Flat top. Idealny do aplikacji podkładów również tych mineralnych.


Large Shader to pędzelek do aplikacji cieni na powiekę, sprawdzi się także do rozświetlania obszaru pod łukiem brwiowym. 

Angled Detailer to skośny pędzelek do rysowania kredek na powiece, a także to wypełniania brwi.

Odnośnie ceny, bo pewnie będzie to dla Was istotne to pędzle Nanshy kosztują od 30 do 50 złotych czyli jest to taka cena jak pędzle Hakuro czy Maestro. W swojej ofercie mają także zestawy czterech, siedmiu lub dwunastu pędzli do makijażu.

Udostępnij ten post