Paese matte&cover podkład dla cery tłustej i mieszanej


  Dobrym podkład na lato dla cery mieszanej to moja coroczna zagadka. W poszukiwaniu swojego ideału skierowałam się na stronę Kosmetykomania.pl i tam znalazłam podkład matte&cover z Paese, który jest przeznaczony dla cery tłustej i mieszanej, a jego zadaniem jest zarówno krycie jak i zmatowienie skóry.
Początkowo zdziwiła mnie wielkość tubki, bo jest naprawdę mała, ale podkład ma standardowo 30 ml.


Wybrałam dla siebie najjaśniejszy odcień czyli 200 Porcelana. Jest to dosyć neutralny kolor, nie ma dużo żółtych ani różowych tonów.


Podkład jest jasny, na teraz dla mnie idealny!

Ma dosyć treściwą konsystencję i to, co nie każdemu się spodoba to zapach, bo jest dosyć intensywny i wyczuwalny przed dłuższy czas. Najlepiej aplikuje mi się go gąbeczką. Jego krycie możemy stopniować, a ja określiłabym je jako średnie. To co mi się podoba to, to jak dobrze dopasowuje się do struktury skóry, wygładza ją i nie daje efektu maski. Faktycznie matuje i efekt pozostaje na mojej skórze przez jakieś 5-6 godzin po czym podkład zaczyna się świecić i ścierać na nosie i brodzie, ale nadal wygląda dobrze.Podkład kosztuje 24 złote i jest dostępny na stronie Kosmetykomania.pl


Udostępnij ten post