Pielęgnacja włosów z Joico


  Kosmetyki firmy Joico to dla mnie totalna nowość. Bardzo lubię dbać o włosy mimo, że nie raz zafundowałam im farbowanie czy rozjaśnianie. Bardzo je lubię, jestem to nich przywiązana i z przyjemnością dogadzam im coraz to nowszymi produktami. Maska Color Endure Treatment przeznaczona jest to włosów farbowanych, zniszczonych koloryzacją. Ma bardzo przyjemny zapach, który u mnie utrzymuje się przez cały dzień. Jak zaleca producent pozostawiam ją na włosach około 5 minut, a czasami nawet trochę dłużej.

Włosy po zastosowaniu tej maski są bardzo miękkie, nie mam problemu z ich rozczesaniem. Nie są obciążone, ale idealnie dociążone przez co nie puszą się tak szybko jak zwykle i są o wiele gładsze.


Maska szybko stała się moim ulubieńcem, bo włosy po niej wyglądają o niebo lepiej.Kolejnym produktem tej firmy, który mam jest suchy olejek w sprayu K-Pak Color Therapy.

Olejek ma przyjemny zapach, który nie utrzymuje się jakoś wybitnie długo. Bardzo ładnie nabłyszcza włosy, stają się po nim gładkie i miękkie.

Mam wrażenie, że olejek dodatkowo rozświetla moje włosy. Jedynym, ale jest to, że bardzo łatwo z nim przesadzić przez co włosy nie wyglądają za ładnie.O produktach Joico więcej możecie poczytać na stronie tutaj.


Udostępnij ten post