Real Techniques na Dresslink?


  Jakieś dwa miesiące temu na stronie Dresslink w dziale z nowościami wypatrzyłam zestaw pędzli, który na zdjęciu wyglądał identycznie jak Real Techniques. W sumie zamówiłam je z czystej ciekawości, co może mi przyjść. Posiadam oryginalny zestaw, a raczej dwa pędzle z niego, bo resztę gdzieś pogubiłam. Na paczkę czekałam z niecierpliwością, a kiedy przyszła powiem szczerze, że bardzo miło się zaskoczyłam.


O dziwo jest to oryginalny zestaw, nie widzę różnic między tym z Dresslink, a tym, który zakupiłam w nas w internetowej drogerii. Chociaż nie, jest różnica, a mianowicie cena, bo na chińskiej stronie razem z wysyłką zapłaciłam jakieś 8 dolarów.Zestaw przyszedł do mnie razem z pokrowcem, na którym widnieje metka Real Technique.

Pędzle są miękkie, nie gubią włosia. Przy dosyć częstym myciu, bo robię to dwa-trzy razy  w tygodniu nadal wyglądają tak jak na początku.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo mimo chęci nie widzę żadnej różnicy między pędzlami, które już miałam, a tymi, które przyszły do mnie z DresslinkPędzle są dostępne tutaj. Z tego co widziałam są jeszcze dwa inne zestawy.


Udostępnij ten post