Słońce w tubce czyli magiczny CC krem od Bielendy


 Jestem ostatnią osobą, którą można zobaczyć na plaży. lato to zdecydowanie nie mój czas, słonce to nie jest mój najlepszy przyjaciel, a opalanie to nie moje ulubione zajęcie w wakacje. Od kilku lat cały rok chodzę blada i nie jest to dla mnie większym problemem. Mogłabym sięgać po samoopalacze, ale nie zostałam obdarowana zdolnościami manualnych, które pozwalałyby mi na równomierne zaaplikowanie takowych produktów. Jeżeli mam do wyboru chodzenie jako istota blada, a w łaty to zdecydowanie wybieram to pierwsze. CC krem z firmy Bielenda początkowo był dla mnie dziwnym wymysłem i byłam pewna, że i nim zrobię sobie piękne plamy, więc nie nastawiałam się na współpracę z nim. 


Krem zamknięty jest w miękkiej tubce, dzięki czemu podczas aplikacji nie ma najmniejszych problemów. Ma bardzo lekką, ale treściwą konsystencje, więc można z nim przesadzić.Kolor jest dosyć naturalny, a po rozsmarowaniu jaśniejszy nić zaraz po wyciśnięciu z tubki.


Aplikuje go rano, po wieczornym nasmarowaniu skóry. Zaczynam od stóp po czym przesuwam się coraz wyżej. Początkowo wsmarowuje go kulistymi ruchami, a na koniec lekko wklepuje. Używam go od kilku dni codziennie i nie zdarzyło mi się zrobić nim sobie plam. Bardzo ładnie wygładza skórę, przykrywa lekkie siniaki i niedoskonałości skory. Naczytałam się, że ma drobinki, ale ja ich nie zauważyłam. Przy odpowiedniej ilości nie czuć go na skórze i nie lepi się. 


Nie do końca zgodzę się z jego wodoodpornością, bo owszem nie ściera się w ciągu dnia ze skóry, ale podczas zmywania go wieczorem sama woda radzi sobie w kilka sekund. Jeżeli nałożymy go w niewielkiej ilości praktycznie wcale nie brudzi. 
Krem znajdziecie na stronie Powerlook.pl tutaj

Udostępnij ten post