Włosowe rozterki z Pro keratin refill od L`oreal...


 Keratynowa maska z Kallosa to zdecydowanie mój ulubiony produkt do włosów. Po  wykończeniu trzeciego opakowania postanowiłam poszukać czegoś nowego. Ta trafiłam na maską z L`oreal Pro keratin refill. Po rozjaśnianiu włosów używałam ampułek z tej serii z których byłam bardzo zadowolona. 

Maska ma przyjemny zapach, który niestety nie utrzymuje się długo. Konsystencje typowa dla masek, bardzo treściwa przez co nie tak łatwo nakłada mi się ją na włosy.


Zgodnie z zaleceniami producenta nakładam ją na umyte włosy i trzymać 5-10 minut po czym spłukuję wodą. O dziwo po jej zastosowaniu nie tak łatwo rozczesać włosy. Gdy wyschną są gładkie, nie puszą się, ale zdecydowanie szybciej się przetłuszczają mimo, że nakłam niewielką którą później bardzo dobrze spłukuję wodą.Ogólnie nie mogę powiedzieć, że jest to zły produkty, ale za taką ceną spodziewałam się czegoś więcej. Gdybym miała polecić dobrą maskę to byłaby to zdecydowanie ta keratynowa z Kallosa, która kosztuje znacznie mniej i dostępna jest w większej pojemności. 

Udostępnij ten post