True match L`oreal nowa formuła!


 Jakiś czas temu pisałam Wam o kultowym podkładzie firmy L`oreal jakim jest True match. Po dwóch opakowaniach niestety przestał mi odpowiadać, wiec odstawiłam go. Niedawno dowiedziała, się, że L`oreal nieco pokombinował z jego formułą, ulepszył ją, dlatego z przyjemnością chciałam go przetestować. Jak widzicie wizualnie również zaszła zmiana i to jak dla mnie na duży plus. Bardzo podoba mi się ta minimalistyczna szata graficzna jak i nowy ciekawy kształt buteleczki. Nowa ulepszona formuła podkładu True Match oparta jest na hybrydowych pigmentach, które jeszcze lepiej dopasowują się do odcienia i tekstury naszej skóry. Dzięki temu, że są niezwykle drobne podkład wygląda na skórze  naturalnie. Podkład w swoim składzie posiada również cztery olejki eteryczne, które mają zapewnić nam  łatwiejszą aplikacji, idealne stapianie z naszą skórą bez efektu maski i smug. Posiada także gliceryna, witamina E i witaminę B5 aby utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry oraz zapewnić nam komfortu noszenia.

Dla mnie na lato idealnym odcieniem jest 2 N Vanilla, natomiast na zimę wrócę do 1 N ivory, który jest bardzo jasny i dosyć neutralny.


Jestem bardzo ciekawa czy nowa formuła przypadnie mi do gustu i niebawem dam Wam znać co myślę o nowym wydaniu true Match. 
Udostępnij ten post