Włosowe pomyłki czyli buble kosmetyczne...


  Kosmetyki do włosów to zdecydowanie moja ulubiona kategoria. Z przyjemnością sięgam po nowe produkty, uwielbiam testować! Moje włosy były już czarne, rude, blond i w sumie dziwne, że jeszcze mam jej na głowie. Często decyduje się na nowe szampony czy to maski. Uwielbiam kiedy moje włosy są gładkie, ale mają objętość. Czasami jednak trafiają mi się produkty, które mimo moich chęci nie sprawdzają się i o nich dziś mam kilka słów.
Jakiś dłuższy czas temu dostałam do przetestowania kosmetyki z Konopteki.pl Bardzo cieszyłam się na ich pojawienie się w mojej łazience. Dostałam szampon przeciw wypadaniu włosów oraz maskę z olejem z konopi, której niestety opakowanie gdzieś mi znikło. Szampon kosztuje około 50 zł, wiec spodziewałam się czegoś więcej. Jest bardzo mały, bo to zaledwie 150 ml. Ma bardzo specyficzny zapach, którego nie jestem w stanie znieść. Konsystencja jest totalnie jak woda, szampon ucieka między palcami, przy czym marnujemy go. Pieni się dosyć delikatnie, ale mam wrażenie, ze totalnie nie oczyszcza. Mimo, że myłam nim włosy po dwa razy, zostawiając na kilka minut jak zalecał producent miałam wrażenie, że skóra głowy jest nadal nieświeża. Po umyciu moje włosy były sztywne, ciężkie do rozczesania i ułożenia. Dla mnie jest to tragedia. Jeżeli chodzi o maskę to mimo większej pojemności szybko się skończyła. Nie nawilżała, nie wygładzała i totalnie nie robiła nic. Może lekko pomagała rozczesać włosy, ale tutaj też nie było większych zachwytów.


Spray unoszący włosy u nasady z L`oreal to dosyć dziwny wynalazek. Mimo, że zapowiadał się świetnie, bo aplikator wygląda ciekawie totalnie nie robi tego co obiecuje producent. Włosy u nasady owszem maja objętość, ale jest to góra godzina  po czym wyglądają jak nie umyte, nieświeże i nie, nie nie!
Jeżeli mówimy o objętości to po licznych zachwytach zdecydowałam się na Hair Manya krem nadający objętość. Jest kremowy, ale bardzo lepki mam wrażenie jakbym używała gumy do włosów lub czegoś podobnego. Włosy po nim są matowe, nieświeże i nie ma tu objętości. Dodatkowo bardzo podrażnia moją skórę i powoduje jej swędzenie. 

Udostępnij ten post