Ziaja Pro maska do twarzy z glinką zieloną


 Maseczki do twarzy staram się używam regularnie. Od pewnego czasu robię je co dwa dni, zdarza się, że codziennie. Bardzo lubię maseczki nawilżające, ale także oczyszczające. Mam cerę mieszaną, z tendencją do niedoskonałości. Na stronie Powerlook.pl znalazła kilka ciekawych produktów do pielęgnacji twarzy. Powiem szczerze, że sklep ma ogromny wybór i sama nie wiedziałam na co się zdecydować. O maskach Ziaji słyszałam wiele dobrego, dlatego postawiłam na ściągającą z zieloną glinką. 


Za około 26 złotych mamy duży 250 ml słoiczek produktu. Dla mnie to ogromny plus, ponieważ nie lubię wersji w saszetkach.

Maseczka ma bardzo przyjemny zapach, nie pachnie glinką. Jest kremowa bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Nakładam ją na 15 minut, po czym nadmiar usuwam wacikiem, a resztę delikatnie wmasowuję w skórę.


Twarz po jej aplikacji jest bardzo dobrze nawilżona, oczyszczona. Nie czuję po niej ściągnięcia co wskazywałaby nazwa. Maseczka nie zastyga jak typowo glinkowa. Zachowuje się bardziej jak krem. Pory są delikatnie zmniejszone. Zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu (codziennie po demakijażu) niedoskonałości szybciej się goją.
Maska dostępna jest na stronie Powerlook.pl tutajUdostępnij ten post