Utrwalenie z Loreal Infinium


 Dobry lakier do włosów to u mnie podstawa. Moje włosy są podatne na kręcenie, ale też szybko lubią się prostować. Przeszłam już przez większość lakierów drogeryjnych zarówno tych tanich jak i droższych. Najgorsze jest sklejanie włosów i okropny zapach jaki ma większość tego typu produktów. Z lakierem Loreal Infinium  wiązałam wielkie nadzieje, ale przy regularnym stosowaniu mam mieszane uczucia.

Za 500 ml lakieru na Powerlook.pl płacimy około 30 złotych, obecnie jest na niego promocji. Samo opakowanie bardzo mi się podoba także od początku byłam dobre do niego nastawiona. Lakier bardzo przyjemny zapach, lekko perfumowany, który nie utrzymuje się długo na włosach. Jest lekki, nie skleja włosów, nie pozostawia na nich osadu, ale i słabo utrwala. W nazwie mamy "bardzo mocny", ale nie zauważyłam tego. Z niektórymi lakierami moje loki wyglądają idealnie cały dzień, a tu już po kilku godzinach nie ma po nich śladu. 


Lakier nie jest zły, ponieważ nie skleja, bardzo łatwo możemy go wyczesać, ale jak dla mnie zbyt słabo utrwala. Oczekiwałam od niego znacznie więcej.


Udostępnij ten post