Długie włosy w 5 minut? Tak, z Rubin Extensions


 Włosy to ostatnio zdecydowanie mój ulubiony temat. Od jakiegoś czas nie eksperymentuje z koloryzacją, bo zapewne straciłabym połowę tego co mam na głowie. Długie włosy marzą mi się już od jakiegoś czasu, dlatego też je zapuszczam. Niestety to dosyć długotrwały proces, ale i z tym można sobie poradzić doczepkami. Dla tych niecierpliwym genialnym rozwiązaniem będę włosy z Rubin-extensions.
Mój zestaw to 120 g o długości 50 cm w odcieniu złoty blond. Są to włosy naturalne, które możemy farbować, prostować oraz kręcić. Ich łuski ułożone są w jednym kierunku, dzięki czemu włosy nie plączą się i są gładkie.


Samo doczepienie włosów jest proste i nie zajmuje więcej niż 5 minut. Moje włosy są ścięte raczej na prosto, więc początkowo ciężko było ułożyć je tak aby dobrze się zlewały. Przy zakręceniu ich lokówką było już znacznie lepiej. Totalnie nie widać gdzie kończą się moje i zaczynają doczepiane włosy.  
Włosy przed:
Włosy po :

Włosy dostępne są na stronie Rubin Extensions. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Są miękkie, nie plączą się.  Nie ma żadnego problemu z ich doczepianiem. Można się  przyzwyczaić i praktycznie nie czuć ich. Przez to, że są zupełnie naturalne nie są aż tak błyszczące i śliskie jak włosy z domieszką sztuczności, dzięki czemu idealnie dopasowują się do naszych włosów.

Udostępnij ten post