Puder idealny czyli Compact powder od Melkior Professional


 Puder to w moim przypadku podstawa. Od jakiegoś czasu używałam tylko tych sypkich,ale z racji, że takie lubią się pylić i rozsypywać wszędzie poszukiwałam godnego ich następcy w wersji kompaktowej. W pudrach zależy mi na delikatnym zmatowieniu, ale bez efektu mąki na twarzy. Wiele dobrego naczytałam się na temat tego z Melkior, dlatego postanowiłam sama sprawdzić czy faktycznie jest tak dobry.


Wybrałam odcień Light ivory,m który naprawdę jest jasny i dosyć neutralny, bo nie wpada w żółte ani różowe tony. Dostępnych jest sporo kolorów,wiec każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Z tego co widziałam jest także wersja transparentna. Bardzo dobrze scala makijaż, ale jednocześnie nie jest widoczny na skórze. Mam wrażenie, że daje delikatne krycie. Nie podkreśla suchych skórek ani nie osadza się na skórze jak często robią to pudry. Jego wykończenie jest dosyć ciekawe, bo matuje, ale w bardzo delikatny i naturalny.


Jego dużym plusem jest wydajność, bo używam go codziennie od kilku tygodni i praktycznie widać ubytku, także jest jak najbardziej wart swojej ceny, a obecnie jest w promocji tutaj.


Udostępnij ten post