My Secret na zimę czyli kolekcja limitowana!


  Sezon zimowy to zdecydowanie mój ulubiony czas. Zarówno pod względem pogody czyli śniegu i zimna, którego swoją drogą bardzo mi brakuje jak i zimowych kosmetyków. Zauważyłam też, że to właśnie zimą wychodzą najlepsze kolekcje jeżeli chodzi o makijaż. Potwierdzeniem jest My secret. Od niedawna w ofercie pojawiła się limitowana edycja eylinerów, cieni i lakierów do paznokci, którym dziś przyjrzymy się bliżej.


Na początek cienie glam&shine. Dostępnych jest pięć kolorów. Są to cienie tworzące na powiece metaliczne wykończenie. Sprawdzą się zarówno do makijażu wieczorowego jak i dziennego. 

Są bardzo kremowe, genialne napigmentowane. Jestem nimi oczarowana, bo za cenę 9 złotych dostajemy naprawdę świetnej jakości cienie. Mam nadzieję, że na dniach zmaluje nimi coś na powiece. 

1 METAL VIOLET  2 RADIANT ORCHID  3 SNOW BLUE  4 SOFT HARMONY  5 LIGHTING TEXTURE

Dalej mamy eyelinery glam specialist. Dostępne w trzech odcieniach. Bardzo podoba mi się, że gdy zastygną są matowe, zobaczymy jak będzie z ich trwałością.


13 COBALT  14 SEA GREEN  15 BURGUNDY GREEN

Nie mogłoby zabraknąć lakierów glam&shine. W tej kolekcji znajdziemny zarówno jasne kolory jak i piękną czerwień, a nawet brokatowe top coaty.

 260 PURPLE SPARKLE  261 AMETHYST  267 HEATHER WHITE  266 CANDY-FLOSS 
265 GLAM RED  264 STELLAR STREET GREEN   263 SELLAR STREET BLUE  262 DRAGONFLY
Udostępnij ten post