Mój ulubiony makijaż codzienny


 Od jakiegoś czasu mój codzienny makijaż wygląda niemal identycznie. O ile z kolorami na ustach lubię eksperymentować i poruszać się od kolorów nude po ciemne bordo. Ostatnie tygodnie mijają mi jednak z czerwienią od Golden Rose. 


Podkładem, który pokochałam już w zeszłym roku to nowa wersja L`oreal true match. Dla mnie to podkład idealny. Podoba mi się wykończenie jakie daje, przy tym dobrze kryje i skóra wygląda naprawdę świetnie. Jeżeli potrzebuje coś zakryć nakładam korektor z Catrice. Wszystko przypudrowuje pudrem z Paese. To moje kolejne opakowanie i śmiało mogę nazywać ten puder najlepszym jaki miałam. Twarz konturuje pudrem z Sensique, który jest bardzo delikatny za co bardzo go lubię. Na policzki nakładam róż w odcieniu coral z MeMeMe, który używam od dwóch lat i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego. Nos rozświetlam rozświetlaczem z Lovely w odcieniu gold. 

Brwi podkreślam zestawem z KOBO, który bardzo polubiłam i mieszam oba brązy aby uzyskać idealny dla mnie odcień. Na powiekach goszczą u mnie ciepłe brązy, które jeszcze bardziej podkreślają zielony kolor moich oczu i tutaj idealnie sprawdza się trio z Sensique. Linię wodną podkreślam cielistą kredką z Max factor. Rzęsy tuszuję moim ulubionym tuszem z L`oreal.


Na usta nakładam balsam Tisane, a następnie kredkę z Golden Rose numer 320


Udostępnij ten post