Foreo Issa czyli soniczna szczoteczka do zębów


 Szczoteczka do oczyszczania twarzy Foreo Luna mini bardzo szybko stała się moim ulubieńcem. Dlatego go rodziny dołączyła także Issa czyli soniczna szczoteczka do zębów. Tutaj z czterech dostępnych kolorów wybrałam miętowy. Idealnie komponuje się ze swoją różową siostrą! Dostępna jest także wersja Issa mini w czterech odcieniach.W zestawie ze szczoteczkę mamy kartę gwarancyjną, etui oraz ładowarkę. Przy codziennym używaniu rano i wieczorem ładujemy ją co 6 miesięcy natomiast końcówkę należy zmieniać raz w roku.

Issa wykonana jest z hipoalergicznego, higienicznego silikonu i jest w pełni wodoodporna. Bardzo dobrze leży w dłoni.


Co trzydzieści sekund szczoteczka daje nam znać, że musimy przejść do dalej. Automatyczna funkcja zabezpieczająca rozładowanie automatycznie wyłącza ją po 3 minutach. 


Bardzo polubiłam się z tą szczoteczkę. Mam bardzo wrażliwe dziąsła, które szybko lubią się podrażniać i krwawić. Issa nic takiego nie robi. Dobrze oczyszcza zęby, ale przy tym nie podrażnia moich dziąseł. Jest bardzo delikatna i odpowiednio miękka. Po kilku miesiącach codziennego używania jestem z niej bardzo zadowolona.


Szczoteczkę oraz wymienne końcówki możecie zakupić w perfumeriach Douglas.


Udostępnij ten post