All Day Flawless czyli podkład Max Factor


  Produkty firmy Max Factor to dla mnie do tej pory duża zagadka. Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do ich produktów. Nie przypominam sobie abym miała coś więcej poza kredką do oczu. Ostatnio na stronie Powerlook znalazłam podkład All day Flawless w promocji i przykuł on moją uwagę.Producent obiecuje, że jest to lekki długotrwały podkład, który nadaje cerze perfekcyjną gładkość, blask i świeżość.

Wybrałam najjaśniejszy odcień jaki był na stronie czyli 35 pearl beige. Jest to jasny dosyć neutralny odcień. Nie zauważyłam aby oksydował na mojej twarzy. Faktycznie ma bardzo lekką konsystencje przy czym dobrze kryje. Nie podkreśla suchych skórek i nie wchodzi w pory. Bardzo przeszkadza mi jednak jego zapach, bo mam wrażenie jakbym nakładała farbę do twarz. Na szczęście po kilku sekundach już tego nie czuć. Podczas aplikacji bardzo przypomina mi Colorstay z firmy Revlon. Daje świetliste wykończenie, dlatego konieczne będzie przypudrowanie. Podkład jest lekki, zastyga przez co jest długotrwały, ale o ile nie widać tego na zdjęciach to w rzeczywistości jest jednak widoczny na twarzy. 
Dla mnie jest to podkład niemal identyczny jak Colorstay z tym, że ten nie zapycha moich porów i zdecydowanie lepiej utrzymuje się na twarzy. 

Udostępnij ten post