SENS.US pielęgnacja moich włosów

 
  Kilka miesięcy temu moje włosy poznały nową markę kosmetyków czyli SENS.US Uwielbiam nowości, dlatego byłam bardzo ciekawa! Moje włosy to bardzo długa historia, co za tym idzie bardzo ciężko im dogodzić. Do produktów SENS.US podeszłam z dużą ciekawości, ponieważ ich opakowania to mistrzostwo, zresztą sami zobaczcie!
Szampon i odzywka to duet, który nie do końca polubiłam. Szampon był bardzo wydajny, ale jego działanie było dosyć przeciętne. Niby oczyszczał, ale czegoś mi jednak brakowało. Po za tym po nim miałam tak sztywne włosy, że bez odżywki nie mogłabym ich rozczesać, a i ona nie wpisała się zbyt rewelacyjnie. Bardzo szybko mi się skończyła, ale to chyba dlatego, że nakładałam jej dosyć dużo. Działo się tak, ponieważ wcale nie nawilżała moich włosów, było mi nadal ciężko je rozczesać. Dla moim włosów te dwa produkty to zdecydowanie zbyt mało. Fluid wygładzający to dla mnie totalny hit! Idealnie sprawdza się do moich puszących się włosów. Nakładamy go na wilgotne włosy i w zasadzie już natychmiast włosy są miękkie, śliskie i wygładzone!Olejek do włosów również bardzo przypadł mi do gusty. Bardzo dobrze nadaje się do olejowania włosów, a także jako serum na końcówki. Bardzo ładnie nawilża włosy, dzięki czemu stają się miękkie i błyszczące, a do tego przepięknie pachną.


Z przyjemnością używałam także lakieru do włosów, który lekko utrwalał fryzurę, ale przy tym nie sklejał włosów.  Podoba mi się także jego delikatny, przyjemny zapach. Fajnie nadawał objętości, ale bez problemu można go wyczesać.  


Udostępnij ten post